Ülevaatus.

 „Houston, we have a problem“. Paremini täna öelda ei saagi, täielik jama on majas. Ma sain sellest kõigest korraliku peavalu. Mina, kes ma pean rahus ja vaikuses olema. Kuid, kui jamad algavad, siis tulevad nad mitmekesi koos. Tundub, et nende jaoks on seltsis segasem. Minu jaoks oleks nad võinud tulemata jääda. 

Täna hommikul saabusid nad jälle ja nüüd tuleb neid lahendama hakata. Esimese probleemi lahendamisega tegin algust. Nüüd pean mõned päevad ootama, kuni vastus tuleb. Ootamine ei ole jätkuvalt minu tugevaim külg.

Teine ja see kõige suurem probleem tuli ootamatult. Nimelt käisin ma kutsikaga (autoga) korralisel ülevaatusel. Ausõna ei meeldi mulle seal käia. Teoreetiliselt oleks kõik pidanud korras olema....aga. Nagu ikka üks krdi pisike aga. Kuid alustan algusest. 

Ülevaatusel tuleb kõigepealt kontorisse minna. Seal antakse paberid ja saab maksta. Ülevaatuse eest maksin 40.60 € ja kutsika ülevaatus kehtib 1 aasta. Kontoris töötab mul üks tuttav, vähemalt üks meeldiv asi. Kuna me polnud ammu kohtunud, siis rääkisime juttu. Seejärel läksin ülevaatust tegema ja siin kohal said meeldivused otsa. Kõigepealt mõõdetakse co, kontrollitakse turvarihmasid, vaadatakse kerenumbrit. Co mõõtmisel tuleb ise gaasi anda. Öeldakse, kui palju pöördeid vaja ja kaua hoida. Ma nägin ekraani peal numbreid ja need ei öelnud mulle midagi. Kuid, siis öeldi, et numbrid on kõrged. Lubatud on 30 (ma ei tea, mis ühikut) mul oli 43. Tegime uue katse ja sama tulemus. Sain aru, et siit midagi head ei tule. Mulle ei öeldud midagi, vaid saadeti järgmisse kohta. Seal kontrolliti tulesid, signaali, pidureid, loksutati. Kõik tundus töötavat, vähemalt keegi midagi halba ei öelnud. Ja, siis toodi mu paberid tagasi ja öeldi, et ei saanud läbi kuna co on kõrge. 🤬 Nüüd on aega 15 päeva, et uuesti teha. Selle aja jooksul saab tasuta. Miks co on kõrge ei ole veel selge, eks Peeter peab sellega tegelema hakkama. Mina hakkan palvetama, et probleem saaks lahendatud ja ülevaatus tehtud. Lõppude lõpuks on mul auto müügis ja ma loodan ta maha müüa. Hetkel ma seda muidugi teha ei saa. Ühesõnaga on mul väga kehv päev.  


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Kool.

Kaal.

Dr. Google